(14.09.2019)Męskie Czytanie z Tomaszem Karolakiem w Zamościu

Kiedy: 14.09.2019, godz. 13:00 – 14:00
Gdzie: Areoklub Ziemi Zamojskiej

Tego jeszcze nie było! Leecimy do Was z odlotowym newsem! Znany aktor spotka się z dziećmi w Zamościu, Będzie im czytał w Aeroklubie, a po czytaniu rozda wszystkim uczestnikom upominki.

Co przeczyta? Odlotowe opowieści!!! To wydarzenie, które uniesie Was nad ziemię, a może zrobicie beczkę z wrażenia!

Tomasz Karolak – znany polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, reżyser teatralny, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA pojawi się w Zamościu w związku z wydarzeniami Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki. Aktor jest jednym z gości niezwykłego cyklu czytań dedykowanych chłopcom – „Męskie Czytanie”.

Organizatorom zależy na spotkaniach w miejscach niezwykłych, szczególnie atrakcyjnych dla męskiej części młodej publiczności, choć dziewczynki są równie serdecznie zapraszane.

Gośćmi spotkań są autorytety – mężczyźni, którzy mają pasję i podziwu godne osiągnięcia, a jednocześnie kochają książki.

Aeroklub Ziemi Zamojskiej – partner wydarzenia – to prężna instytucja. Organizuje liczne imprezy plenerowe. Towarzyszą im ciekawe atrakcje: pokazy samolotowe, szybowcowe, skoki spadochronowe, wystawy szybowców, samolotów oraz modeli lotniczych.

Wciąż są miejsca na wydarzenie. Zapisy pod adresem: rezerwacja@festiwalliteraturydzieciecej.pl

Wrocławskie Hydropolis wspiera cały cykl „Męskiego Czytania” w 10 miastach w Polsce!


Instagram